Erkek azdırıcı krem

Azdırıcı Damlalar
erkek-azdirici-krem
Fiyatı : 125 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım                                                                           Kredi Kartı ile Sipariş  

Erkeklerin en büyük problemlerinden biri olan cinsel isteksizliğin önüne geçecek muhteşem bir ürün.Günlük yaşantı içinde oluşan belirli başlı sebeblerden cinsel performans düşüklüğü tüm erkeklerde yoğun bir şekilde yaşanmaktadır.Bu sprey sayesinde bunun önüne geçmeniz artık mümkün olacak.V-Activ Penis Power Spray, daha muazzam erotik zevk almak için yüksek kaliteli bir bakım spreyidir. İçeriğinde bulunan doğal ve cilt dostu maddeler derhal zevk verici bir şekilde mesanede kan dolaşımı sağlayabilmektedirler. Erkeğin aşk yapma yeteneğini derhal kuvvetlendirebilir ve coşkun bir cinsel etkinlik sağlayabilir. Hemen meydana gelecek coşku dolu bir ilişkiyi yaşayabilmek için ilişkinin hemen öncesinde kullanılması tavsiye olunur. Cinsel organın daha hassas bir duruma getirilmesi ile daha belirgin heyecanlı bir boşalma sağlanabilmektedir.

KULLANIM
V-Activ Penis Power Spray az bir şekilde mesanenin tamamına ve testis torbasına püskürtülerek etki etmesi beklenir. İlişkiden önce spreyin deri tarafından iyice emilmesini bekleyin.

UYARILAR
Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Gözlere ve açık yaraya sıkmayınız. Soğuk, kuru ve güneş ışığından korunaklı bir şekilde muhafaza ediniz

Bayan azdırıcı yiyecekler,sitemiz üzerinde bulunan azdırıcı çikolata ve benzeri ürünlerdir.Hiç bir şekilde anlaşılmayacak ortalama olarak 30 dakika içinde etkisini gösterir.Bayan azdırıcı yiyecekler içinde en çok tercih edilen ürünlerdir.

Azdırıcı damla,kimyasal ve bitkisel ürünlerden elde edilmiş ürünlerdir.Cinsel isteksiliklerini yitirmiş ve yok olmasına sebeb olan tüm sorunların bir nevi girerilmesi için satışa sunulan ve üretilen ürünlerdir.

Azdırıcı damla satan eczaneler ?belli başlı satan eczaneler yok sadece araştırın.

Azdırıcı damla bitkisi ? Tibet kaplanı adı verilen bitki bay,bayanların isteklerini artıtdığı görünmüştür.

 

Azdırıcı damla yan etkisi varmı ?

Azdırıcı damla kullaman bay ,bayan fark etmez geçerli yada doktor tarafından teşhiş edilmiş herhangi sağlık sorunu yoksa yan etkisi yoktur.

Azdırıcı damla kulanımı  ?

Azdırıcı damlalar sıvı içecekler içerisine belirtilen miktar kararınca konulmalıdır.Ürünlerin üzerinde yaca açıklama kısmında ne kadar kullanmanız gerektiği yazar.Bu şekilde azdırıcı damla kullanımını gerçekleştirirsiniz.

Azdırıcı damla hakkındaki tüm düşünce ve fikirlerinizi sayfamız üzerinde paylaşabilirsiniz.

Azdırıcı damla etkisi ?

Azdırıcı damla işe yarıyormu ?

Azdırıcı damla nerde kullanılır. ?

Ve benzeri tüm sorularınız için gerekli olan tek şey yorumlarınızı yapmanız.

Azdırıcı damla işe yarıyormu ?

Azdırıcı damlalar,bir takım klinik testlerden gçmiş olup hem içerik hemde kullanılan bitkisel ürünlerden dolayı belli başlı hormonel bozukluklar yoksa kanıtlı olarak işe yaradığı görünmüştür.

Azdırıcı damla resmi satış sitelerinden ve faturalı ürünlerden tercih edildiği takitirde sizde ürünün işe yaradığını göreceksiniz.

Erkek azdırıcı krem Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.