Erkek azdırıcı macun

Azdırıcı Yiyecekler
epimendumlu_macun
Fiyatı : 49 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım                                                                           Kredi Kartı ile Sipariş  

Erkek azdırıcı ürümlerin içinde en etkili ve en kaliteli ürünü epimedyumlu erkek azdıran bitkisel karışım macun.Günlük yaşamın koşturması ve stresi sonucunda cinsel isteğini yitirmiş yada soğuk davranan erkekleri kendine getirecek hatta formunu katlıyacak muhteşem bir ürün.Aktarzadelerde en çok rağbet gören ürünler arasında yer alan ve 100 % etkili macun.Tamamen doğanın mucizesi olan bu muhteşem ürün sayesinde cinsel isteğini yitirmiş erkek kalmıyacak.Dilediğiniz şekilde bu macunu erkeğinize yedirebilirsiniz,akşam yemeğinden sonra tatlı niyetine yada gece yatmadan önce özel bir ürün olduğunu inandırarak bir kaşık almasını sağlayın yeter,gerisini erkeğinize bırakacaksınız.Uzun ve zevkli bir gece isterseniz mükemmel bir karışım.Hiç bir yan etkisi bulunmayan bu muhteşem ürün gecenizi fazlasıyla renklendirecek.Epimedyumlu macun olarak bilinen bu üründen sadece bir kaşık yedirmeniz yeterli olacaktır.Sadece deneyin ve farkı görün.Epimedyumlu Afrodizyak Etkili bu macun, Modern Bitkisel Karışım ve formülasyon yöntemleri ile Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının İzni ile üretilen bu harika macun ilk kullanımdan 45dakika içinde etkisini gösteren ve bayan-erkek kullanımı için ideal bir karışımdır.
ERKEKLERDE Afrodizyak Macun Etkisi;
Epimedyum çok kuvvetli erkeklik ereksiyon kuvveti veren,
Sperm sayısını arttıran
Geçiktirici etkisi olan,
cinsel kuvveti arttıran,
ereksiyon süresini uzaltan,
cinsel birleşme sayısını arttıran,
doğurganlık etkisi veren,
ve bunları sağlarken hiç bir yan etki vermeyen tamamıyla bitkisel bir afrodizyaktır.
BAYANLARDA Afrodizyak Macun Etkisi;
Epimedyumlu Macun 45 dakika içerisinde etkilerini gösterir. Vajina içerisinde daralmayı ve G-noktası duyaranlarının hissiyat hassaslığını hissedebilirsiniz.
Daha fazla zevk ve rahatlık sağlar
Cinsel İstek Dürtüsünü maksimuma Çıkartır
Korku ve Endişeyi Azaltır
Fazla mukusu azaltır
Kadında libido artışı sağlar
Östrojen salınımını artırır
Vajinal kuruluk problemini çözer
Seksüel zevkin şiddetini artırır
Vajinal salgıyı artırır
Islaklığı tekrar oluşturur

Doğal olduğundan hemde çok çabuk etkisini gösterdiğinden dolayı afrodizyak macunları arasında bir numaralı yerini almıştır.
Epimedyumlu Macun hiçbir kimyasal madde içermediğinden, bayan ve erkek bünyesinde olağanüstü cinsel güç sağladığından dolayı, bügün Türkiye de genç yaşlı herkes tarafından kullanılmaktadır.
Epimedyumlu Macun İçeriğinde hiç bir yan etki yoktur.
Epimedyumlu Bitkisel Karışımlı Macun-240 Gr. 30 Kullanımlık,Her Kullanım 48 Saat Etkili (Bitkisel Macun)

Epimedyumlu Afrodizyak Macun Kullanımı :
Kullanmadan önce mutlaka iyice karıştırınız.Bir Tatlı Kaşığı kullanmanız tavsiye edilir.
Kullanımından 20-30 dakika sonra etkisini görmeye başlarsınız.
Kan Dolaşımını artırdığı,hızlandığı için Kalp Hastalarının kullanımı önerilmez.
Şeker (Diyabet) hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir.

Tarım Ve Köyişleri Bakanlığının 23.01.2009 Tarih Ve 33-05259-00043-3 Sayılı İzni İle Üretilmiştir.

KAPALI PAKET SİSTEMİ İLE KARGONUZU SADECE SİZ BİLİN

Bayan azdırıcı yiyecekler,sitemiz üzerinde bulunan azdırıcı çikolata ve benzeri ürünlerdir.Hiç bir şekilde anlaşılmayacak ortalama olarak 30 dakika içinde etkisini gösterir.Bayan azdırıcı yiyecekler içinde en çok tercih edilen ürünlerdir.

Azdırıcı damla,kimyasal ve bitkisel ürünlerden elde edilmiş ürünlerdir.Cinsel isteksiliklerini yitirmiş ve yok olmasına sebeb olan tüm sorunların bir nevi girerilmesi için satışa sunulan ve üretilen ürünlerdir.

Azdırıcı damla satan eczaneler ?belli başlı satan eczaneler yok sadece araştırın.

Azdırıcı damla bitkisi ? Tibet kaplanı adı verilen bitki bay,bayanların isteklerini artıtdığı görünmüştür.

 

Azdırıcı damla yan etkisi varmı ?

Azdırıcı damla kullaman bay ,bayan fark etmez geçerli yada doktor tarafından teşhiş edilmiş herhangi sağlık sorunu yoksa yan etkisi yoktur.

Azdırıcı damla kulanımı  ?

Azdırıcı damlalar sıvı içecekler içerisine belirtilen miktar kararınca konulmalıdır.Ürünlerin üzerinde yaca açıklama kısmında ne kadar kullanmanız gerektiği yazar.Bu şekilde azdırıcı damla kullanımını gerçekleştirirsiniz.

Azdırıcı damla hakkındaki tüm düşünce ve fikirlerinizi sayfamız üzerinde paylaşabilirsiniz.

Azdırıcı damla etkisi ?

Azdırıcı damla işe yarıyormu ?

Azdırıcı damla nerde kullanılır. ?

Ve benzeri tüm sorularınız için gerekli olan tek şey yorumlarınızı yapmanız.

Azdırıcı damla işe yarıyormu ?

Azdırıcı damlalar,bir takım klinik testlerden gçmiş olup hem içerik hemde kullanılan bitkisel ürünlerden dolayı belli başlı hormonel bozukluklar yoksa kanıtlı olarak işe yaradığı görünmüştür.

Azdırıcı damla resmi satış sitelerinden ve faturalı ürünlerden tercih edildiği takitirde sizde ürünün işe yaradığını göreceksiniz.

Erkek azdırıcı macun Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.